Termékek

Felhasználási terület

Mezőgazdasági Kommunális Kizárólagos márkaképviselet

Értékesítői álláslehetőség az Agrolánc Kft.-nél.

Közel harminc éves szakmai múlttal rendelkező, piacvezető, fóti székhelyű, mezőgazdasági gépek márkakereskedésével és szervizelésével foglalkozó cég keres munkatársakat Junior értékesítő munkakörbe. (2018.11.26-2018.12.31)

A leendő munkatársunk feladatai:

  • • Gép és munkaeszköz értékesítés regionális szinten

  • • Műszaki igényfelmérést végez a helyszíneken

  • • Előkészíti az árajánlatokat

  • • Rögzíti a beérkezett megrendeléseket a vállalatirányítási rendszerben

  • • Napi kapcsolatot tart a fóti telephellyel

  • • Elemzi és karbantartja az adatokat

  • • Segíti a gépátadások lebonyolítását

  • • Képviseli a céget helyi rendezvényeken

Az ideális jelölt:

  • • Határozott, autonóm személység

  • • Gyorsan, pontosan és önállóan végzi a munkáját

  • • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

  • • Rendelkezik erős, felhasználói szintű informatikai jártassággal

  • • Rendelkezik legalább 1 éves tapasztalattal értékesítési területen

  • • Kiválóan kezeli a stresszt, türelmes

  • • Együttműködő személység

Munkavégzés helye:

  • • Fót

  • • Home-office

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • • Felsőfokú végzettség

  • • Legalább középfokú angol nyelvismeret

  • • Gépészmérnök, Műszaki menedzser diploma

Amit kínálunk:

  • • Alapos, türelmes betanítás

  • • Professzionális backoffice

  • • Teljesítményarányos bérezés (fix+jutalék)

  • • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • • Igényes munkaeszközök (autó, telefon, laptop)

  • • Unalommentes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a karrier@agrolanc.hu e-mail címre „Junior értékesítő ” jeligére! További információ: +36-20-511-2650

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Cégről:

  • Antonio Carraro
  • Toro
  • Gianni Ferrari
  • Club Car
  • Trilo
  • Wiedenmann
  • Rinieri
  • OCLL srl. - Carrarospray
  • Alké - ipari elektormos autók
  • Caroni
  • Agria
  • Vandaele
  • Ravenna
  • Tennant
  • Caravaggi
  • AFT
  • Holmac
  • Dutchman
  • Mathieu
  • MDB
  • Allett
  • OSMA